Robotla Petek Temizleme

By Petek Temizliği In Petek Temizleme No comments

Tesisat işlerinde son yıllarda teknolojik cihaz kullanımı öne çıkmaktadır. Robotla Petek Temizleme işçiliğide bu alanda en bilinen yöntemlerden biridir. Robot adı ile anılan makineler ile tüm peteklerin içerisine özel kimyasallar iletilmekte ve dip kısımlarda bulunan tortular dışarı atılmaktadır. Petek Temizleme için İstanbul içinde her semte hizmet veren firmamız bünyesinde bir çok farklı robot makinası bulunmaktadır. Adresinize her gelecek olan ekibimizde mutlaka bu teknik cihaz ve makineler bulunmaktadır.

Robotla Petek Temizleme

Robotla Petek Temizleme

Petek Temizliği Robotu Nedir?

Peteklerin alt kısmı ısınmıyor sorunu binlerce hanede ve ticari işletmede yaşanmaktadır. Bundan kurtulmak içinde bazı yöntemler uygulanmaktadır. Eski tip yöntemlerde peteklerin içinde bulunan tüm pislikler için tazyikli su gönderimi yada tüm suyun bir kaç defa tahliye edilmesi ile işlem yapılmaktaydı. Şimdilerse ise bir çok uzman firma profesyonel cihazlar kullanmaktadır. Bizlerde İstanbul Petek temizleme için hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize Robot kullanımı ile servis sağlamaktayız.

Teknolojik robot cihazlarla birlikle özel kimyasal olan temizleyici ürünlerde kullanılması gerekmektedir. NANO CLEAN Petek temizleme ilacı kullanımı yapmaktayız ve hizmetlerimizde ekstra bir bedel temizleyici için talep etmemekteyiz.

İstanbul Robotla Petek Temizliği

petek temizleme

petek temizleme

İstanbul Petek Temizleme için sayısız firma elbette ki bulabilirsiniz. Ancak sektörde hizmet veren tesisat firmaları arasında profesyonel düzeyde hizmet veren sayısı yeteri kadar yoktur. Petek temizliği firması olarak sizlere sıfır sorun, hızlı işçilik ve nitelikli temizleme hizmetleri ile bunu sağlayan ender firmalardan biriyiz. Robotla Petek Temizleme işlerinde fiyatlar normal temizleme işlemleri ile aynıdır. Bu nedenle ciddi fiyat farkı olacağını düşünmeyiniz. İster daireniz için bir adet petekte isterseniz de tüm petekler için servis isteyebilirsiniz.

Robot kullanımı içinde tecrübe gerekmektedir. Petek tesisat firmamızda yurt dışından ithal edilen tüm makinalarda tecrübeli teknik personeller bulunmaktadır. Hatasız ve garantili işçilik için her detaya son derece dikkat etmekteyiz.