Petek Altı Isınmıyor

By Petek Temizliği In Petek Temizleme No comments

Peteklerin zamanla kullanımı nedeni ile alt kısımlarda pislik birikintileri oluşmaktadır. Petek Altı Isınmıyor sorununu bir çok daire sahibi yaşamaktadır. Elleriniz ile kulandığınız tüm peteklerin alt kısmını kontrol ettiğinizde eğer üst kırma göre soğuk bir durum varsa sizin peteklerinizde tıkanmış demektir. Petek Temizleme işlerinde tam bir temizlik sağlayan İstanbul firmamız özel cihaz ve kimyasal ürünleri ile kalıcı ve uzun ömürlü bir işlem sağlamaktadır. Petek altındaki tüm balçık birikinleri hızlıca temizliyoruz. Sıcak suyun alt kısımdaki dolaşımına bu şekilde çözüm sağlamakta ve en yüksek ısıyı almanızı sağlamaktayız.

Petek Altı Isınmıyor

Petek Altı Isınmıyor

Uzman Ustalarımızla Profesyonel Petek Altı Temizleme Hizmeti

Petek Altı Yıkama İle %100 Petek Temizleme

Petek diplerindeki tortu ve pisliklerin sıcak suyun dolaşımına engel teşkil etmesi ile kombiniz sıcak suyu bu alanlarla iletememektedir. Bu nedenle de üst kısımlarda tıkanma ve pislik olmadığı için sıcak su rahat dolaşır. Alt kısımlara inemeden eteği terk etmektedir. Petek Altı Isınmıyor şikayetleri hemen hemen herkes zamanla yaşamaktadır. Bunun çözümü için özel robot cihazımız ile kimyasallı su tüm peteklerin içine gönderilir ve pisliklerden temizlenir. Genelde banyo havludan petek kullanılarak diğer peteklere robot makineler ile ilaçlı su iletilmekte ve bir kaç saat peteklerin içinde dolaşması sağlanmaktadır.

Petek Altı Isınmıyorsa Profesyonel Destek Alın

petek temizleme

petek temizleme

Kimi evlerde kombi en yüksek seviye çalışmasına rağmen yeterli sıcaklık alınamamaktadır. Yoğun kış aylarında verimsiz ve yetersiz ısınmayı bir çok ailemiz yaşamaktadır. Petek Temizliği hizmeti alarak sizlerden bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz. Petek Altı Isınmıyor ve uzman desteği arıyorsanız firmamız İstanbul Petek temizleme servisi sizlere bir kaç dakika mesafededir. Haftanın 7 günü İstanbul da tüm ilçelerde sizlere uzman petek tesisat temizleme hizmeti vermekteyiz. Son derece etkili ve kaliteli çözümlerle vede uygun fiyatlarla hemen bizden servis alabilirsiniz.

Bazen bir kaç adet petekte alt kısımda sorun görülürken bazen tüm peteklerde farklı oranlarda bu sorun yaşanabilmektedir. Bizim müşterilerimize önerimiz periyodik olarak petek temizliği yaptırmaları yönündedir. Ancak İstanbul da bir çok daire sahibi bir kaç üst üste petek bakımı ve temizlemesi yaptırmamaktadır. Bunun sonucunda da ciddi seviyede tıkanıklıklar oluşmaktadır.