Buharlı Cihazla Petek Temizleme

By Petek Temizliği In Petek Temizleme No comments

Buharlı petek temizliği sağlığımız için önem arz eden bir işlemdir, Buharlı Cihazla Petek Temizleme özellikle çocuk, yaşlı, astım hastaları ve bebeklerimiz aralarında biriken tozlardan solunum yoluyla etkilenmektedirler. Buharlı petek temizleme petek aralarında biriken toz ve bakterilerin yoğun buhar yöntemiyle yapılan temizleme yöntemidir. bu yöntem yapılırken yüksek basınçlı makinalar kullanılmaktadır.

Buharlı petek temizleme güçlü buhar makineleri sayesinde petekler sökülmeden yapılmakta ve oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Geliştirmiş olduğumuz özel sistem sayesinde petek aralarından çıkan tozlar etrafa saçılmadan petekleriniz pırıl pırıl olmaktadır.

Buharlı petek temizleme hangi sorunları ortadan kaldırır?

 1. Petek araları nasıl temizlenmeli
 2. Petek dışı temizliğini
 3. Petek ızgaraları temizlemesini
 4. Kalorifer petek tozları temizlemesini
 5. Kalorifer dış temizliği gibi petekte oluşabilcek sorunları ortadan kaldırmış olur.

Bir çok kişi petek temizliği ve Buharlı petek temizleme işlemini karıştırmaktadır. İstanbul petek temizliği ismi olarak yaygınlaşan işlem peteklerde olaşan ısınma sorunlarında yapılan işlemdir. Peteklerin yarısı Sıcak yarısı soğuksa, peteklerin bazıları sıcak bazıları soğuksa, kombi çalışıyor petekler ısınmıyor, Fatura yüksek geliyor petekler ısınmıyor gibi ısınma ile ilgili her türlü sorunlarda petek temizliği işlemi sorunu çözecektir. Buharlı petek temizliği ise petek araları temizleme işlemidir petek aralarında oluşan tozlar, bakterilerin temizlenme işlemleridir.

Buharlı Petek Dış Temizliği İçin Dikkate alınması Gereken Hususlar

Petek toz temizliği buharlı cihazla yapılarak sizlere sağlıklı hijyen ısınma fırsatı sunulur. petektemizlemefirması.com servisinin sunduğu bu hizmeti alın sağlıklı ısının.

 • Kuru Buhar su moleküllerinden oluşmakta olup,
 • Cilalı olmayan zemin kaplamalarında çok düşük basınçla temizlik yapılmalıdır. Yapılan bu temizlik hızlı bir şekilde yapılıp sonlandırılmalıdır ki zeminde deformeler oluşmasın.
 • Kağıt, karton kaplı zeminlere asla uygulanmamalıdır.
 • Normal bildiğimiz petek yıkama makinesi ile bu hizmet yapılamaz.
 • Her kalorifer petek modelinde petek toz temizliği yapılmaz.
 • Eğer petekler aşırı pis ise Kalorifer peteği üst kapağı nasıl çıkarılabilir diye düşünmelisiniz. Çünkü, kapak çıkartılabilirse çok daha kapsamlı temizlik yapılmış olunur.

İstanbul tüm ilçelerinde petek temizliği üzerine mobil servis ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Hemen bizlere ulaşın özel teknolojik cihazlarımızla tüm peteklerinizi ilk günkü gibi temiz hale getirelim.